Müşterileriyle ilişkilerini belirli hizmet prensipleri ışığında yürüten İŞMER, hizmetlerini müşterilerine en uygun maliyetle sunmayı temel öncelik olarak görmektedir.

İŞMER, ana hissedarı İş Bankası'nın kurumsal itibarına yakışır biçimde tüm hizmetlerini uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürütmektedir. Müşterileriyle ilişkilerini belirli hizmet prensipleri ışığında yürüten Şirket, hizmetlerini müşterilerine en uygun maliyetle sunmayı temel öncelik olarak görmektedir.

Teknoloji Odaklı ve Kurumsal Yaklaşım

İŞMER'in öncelikli hedefleri arasında; teknoloji yoğun ve kurumsallığa uygun çalışmak, mevzuatı ve teknolojik altyapıyı sürekli güncel tutmak yer almaktadır. Bu hedefler doğrultusunda; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak adına anket, araştırma ve dış denetim gibi mekanizmalardan yararlanan İŞMER, iş süreçleri dahilinde etik ve sorumlu çalışma prensiplerine bağlı kuruluşlarla iş birliği gerçekleştirmektedir. Dönemsel olarak farklı tedarikçilerle çalışabilen İŞMER, tedarikçileriyle uzun soluklu ve sürdürülebilir ilişkiler kurmaya özen göstermektedir.

Fark Yaratan Rekabet Üstünlüklerimiz

İŞMER, rakipleri karşısında fark yaratan rekabet üstünlükleri sayesinde iş süreçlerini kesintisiz bir biçimde büyük bir başarıyla yürütmektedir.

20 yıla yakın süredir profesyonel tesis yönetimi hizmeti veren İŞMER, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerine hızlı bir biçimde çözüm üretmektedir. İŞMER'i rakipleri karşısında ön plana çıkaran rekabet üstünlükleri şunlardır:

Türkiye İş Bankası Grubu Şirketlerinden Oluşan Müşteri Portföyü

İŞMER'in Türkiye'nin en köklü özel sektör kuruluşlarından İş Bankası'na tesis yönetimi alanında hizmet vermesi, Şirket'i ciro, nakit akımı ve kârlılık açısından istikrarlı kılmanın yanı sıra kredi riskini minimize etmektedir.

Sürdürülebilir, Sağlam Mali Yapı

İŞMER, ağırlıklı olarak avans sistemi ile çalışmasının yanı sıra alacak tahsili süreci açısından sorunsuz bir müşteri portföyü ile çalışması nedeniyle minimum işletme sermayesi ve özkaynak ile faaliyet gösterme olanağına sahiptir.

Tesis Yönetim Faaliyetinde Köklü Deneyim

İŞMER, tesis yönetim faaliyetleri başlığı altında güvenlik, temizlik ve teknik bakım-onarım alanlarında edindiği 20 yıla yakın deneyim ve köklü uzmanlık ışığında müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Güven Veren Referans Listesi

Yurt genelinde yayılmış, seçkin bir müşteri portföyüne sahip olan İŞMER, yüksek kalite standartlarını ortaya koyan referans listesiyle mevcut ve potansiyel müşterilerine güven vermektedir.